Pila ohrada

+420491421892

Lesy města

+420491426688

Úvod>Pila

PILA OHRADA, Broumovská ulice

V roce 1997 zahájila činnost přidružená dřevařská výroba – PILA OHRADA v Bělovsi za fotbalovým hřištěm, zbudovaná na místě bývalé skládky odpadů, která umožňuje zpracování surového dřeva a poskytuje místním firmám a občanům kvalitní stavební řezivo a další široký sortiment dřevařských produktů.

Mezi strojní vybavení patří např. rámová pila (katr), hranolová a rozmítací pila, štípací automat na výrobu palivového dřeva. Manipulaci po zpevněné ploše pilařského provozu zabezpečuje terénní vysokozdvižný vozík. Doprava zákazníkům je řešena vlastním kontejnerovým nákladním automobilem MAN o nosnosti 5 t s hydraulickou rukou o délce až 9 m.

Provádíme výrobu řeziva a pořez dle požadavků zákazníka. Jedním z hlavních výrobních programů je zpracování surového dřeva a produkty pilařské výroby. Firma je schopna vyrobit a dodat na zakázku kompletní krovy na různé druhy staveb dle požadavku zákazníka. Dalším výrobním programem společnosti je prodej palivového dříví , krajinek, odřezků a pilin.

Dřevo se vyskytuje i v naší nabídce dalšího sortimentu jako jsou obkladové palubky, podlahy, terasy, OSB/3 nebo Durélis desky, zakončovací lišty, palivové brikety a pelety apod.

Naší snahou je obsloužit kvalitním produktem pokud možno každého zákazníka a pokrýt všechny jeho potřeby spojené se dřevem či jeho zpracováním.

Nabídka produktů pilařské výroby:

  • řezivo – střešní latě, prkna, fošny (nesušené), trámy, hranoly
  • truhlářské řezivo - smrk, borovice, modřín, buk, dub, jasan
  • krovy, střešní vazby (do délky až 12m)
  • hoblovaný materiál

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací