Úvod>Pila>PALIVOVÉ DŘEVO vč.ceníku

Palivové dřevo a krbové dřevo

Nabízíme Vám palivové dřevo a dřevo do krbu, které Vám můžeme dodávat jak štípané v různých délkách, tak i v polenech. Celoročně nabízíme dřevo do krbů, krbových kamen a vložek nebo do kotlů na dřevo. Vyrábíme štípané dřevo. V našem sortimentu je jak jehličnaté palivové dříví - směs smrk, borovice, modřín, tak listnaté palivové dříví. Jedná se o následující druhy - dub, buk, habr, jasan, javor a další. Zvlášť pak zákazníkům vybíráme čistou břízu pro její výborné vlastnosti v otevřených krbech.

Palivové dřevo

Palivové dřevo je dodáváno jako štípaná polena v délce od 25 cm do 100 cm. Používáme moderní techniku řezaní i štípání. Dřevo je nařezané a naštípané na 25-100 cm délky, druhy dřeva jsou smrk, olše, bříza, mix a tvrdé listnáče dub, buk. Dřevo se prodává a dopravuje buď volně sypané na korbě nákladního automobilu MAN o nosnosti 12t jako sypaný prostorový metr, svázané ve tvaru KOLA o objemu 0,8 prmr, nebo sypané do VÁLCE na paletu o objemu 1,5 prms pomocí unikátní balící síťové technologie PACK-FIX s možností uskladnění venku až po dobu 2 let. 

Bližší informace na tel. 606610647, 737331921 nebo se podívejte do našeho ceníkuObjednané dřevo dovezeme přímo k Vašemu domu nebo firmě vozem MAN 12t (kapacita až 15 prms).

Cena dopravy palivového dřeva viz. DOPRAVA.